Posted on: May 30, 2017 Posted by: adooshka Comments: 0

cute-dolce-and-gabbana-kids-shoes-19Przy wyborze obuwia na lato kierujemy się trzema głównymi kryteriami: komfort, bezpieczeństwo, design.

Aby zapobiec przegrzewaniu się stóp zalecany jest wybór obuwia maksymalnie odkrytego. Jednocześnie latem jest więcej okazji do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu: bieg, skoki, wspinaczka itd. Wtedy sandałki typu podeszwa i paski  indeks zdecydowanie można odrzucić.

A zatem w jaki sposób można pogodzić te dwa kryteria komfortu oraz bezpieczeństwa?

Rozwiązaliśmy ten dylemat wybierając obuwie trekkingowe firmy Keen. Jest wygodne, dobrze zabezpiecza części stopy najbardziej narażone na skaleczenia czyli palce oraz pięty, odporne na wodę. Adooshka od miesiąca testuje model Newport H2 Capri Fish.

jVTaL0kP Keen

Do tej pory nie zgłosiła żadnych zastrzeżeń, przy czym nosi je regularnie. Co do designu to nie będą pasować do looków bardziej eleganckich ale casual jak najbardziej. Adooshka kilkakrotnie dostała komplement odnośnie ładnych butów, więc można uznać, iż zakup jest udany :). Niestety tego typu buty nie można nazwać drobną inwestycją. Kupiliśmy je ze zniżką za 149,95 zł. w sklepie KEEN. Jedyne zastrzeżenie to czas oczekiwania na przesyłkę ok. 5 dni roboczych. Reszta bez zarzutu.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.