Posted on: April 19, 2018 Posted by: adooshka Comments: 0

Hulakula

Hulakula jest od lat bardzo popularnym miejscem na rozrywkowej mapie Warszawy. Ceniona za bogatą ofertę rozrywkową, rekreacyjną i sportową skierowaną do szerokiej grupy odbiorców.  Od 2016 r. Hulakula mieści się w nowej lokalizacji po prawej stronie Wisły przy ulicy Jagiellońskiej 82 B. Jakiś czas temu miałyśmy z Adooshką okazję odwiedzić Hulakulę w nowej odsłonie i ocenić jakość zmian, które nastąpiły po przeprowadzce.

Lokalizacja

Z naszej perspektywy nowa lokalizacja niestety nie jest na plus z powodu wydłużenia czasu dojazdu.Wcześniej mogliśmy odwiedzić Hulakulę spontanicznie np. spacerując w okolicach Uniwersytetu Warszawskiego. Teraz poza czasem przeznaczonym bezpośrednio na rozrywkę musimy pamiętać o zaplanowaniu też czasu na dojazd.

Wystrój wnętrza

Na ogromny plus jest wystrój wnętrza nowej Hulakuli. Przede wszystkim jest większa, ładnie zaprojektowana oraz zagospodarowana przestrzeń.

181804_hula-nowa-wnetrze-18-of-31-181815_hula-nowa-wnetrze-29-of-42-z20901771IH,Hulakula-na-Pradze-Polnoc

Jedzenie

Adooshka jest dosyć wybredna jeśli chodzi o jedzenie. Ma swoje swoje ulubione smaki i nie wszędzie to samo danie jej smakuje tak samo dobrze. W Hulakuli, pewnie z nadmiaru wrażeń, zgłodniała tak, że dania były zjedzone w całości, włącznie z jadalnymi elementami ozdobnymi :). Menu pewnie często jest modyfikowane, więc zamieszczamy jako przykładowe. Adooshce zasmakowały chrupiące kawałki kurczaka z frytkami i sałatką, krem z pieczonych pomidorów oraz pucharek lodowy z owocami.

 

menu_hulakula

Sale zabaw

Sale zabaw są urządzone tak aby służyły bezpiecznej zabawie dzieci w przedziałach wiekowych 0-2 lat, 3-5 lat, 6-12 lat. Dzieci mogą również bawić się na placu zabaw mieszczącym się w letnim ogródku Hulakuli.

hula-plac-salki-72hula-plac-salki-81

Automaty do gier

Fanów automatów do gier z pewnością zachwyci ich różnorodność zebrana pod jednym dachem Hulakuli. Świetnej zabawie i wspaniałym emocjom nie będzie końca.

Automaty_0061Automaty_0102

Jakość obsługi

Bardzo pozytywnie zaskoczyła nas jakość obsługi gości Hulakuli. W trakcie zastanawiania się nad wielkością kuli bowlingowej odpowiedniej dla Adooshki oraz odpowiednimi ustawieniami toru nie trzeba było długo czekać na wsparcie. Od razu zjawił się pracownik, który błyskawicznie rozwiązał problem. Praca kelnerów w restauracji również bez zarzutu.

Eventy

Aktualnie w Hulakuli grafik koncertów, warsztatów, eventów charytatywnych, turniejów jest bardzo napięty. W najbliższą sobotę 21.04.2018 jest organizowane wspólne malowanie plakatu, który będzie się prezentował w ogródku Hulakuli. Wszyscy, którzy chcieliby przyczynić się do powstania tego dzieła są serdecznie zapraszani do Hulakuli. Szczegóły pod linkiem: Hulakula – wydarzenia dla dzieci

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.