Fajna mama – recenzja

img_1446

Jakiś czas temu trafił w moje ręce poradnik pod tytułem “Fajna mama” autorstwa Alicia Silverstone. Pomimo tego, iż od 7 lat jestem szczęśliwą matką tak się złożyło, iż nigdy do tej pory nie miałam okazji przeczytania tego typu lektury. W kwestii macierzyństwa zawsze polegam na własnej intuicji oraz sięgam po rady kobiet z bliskiego otoczenia, które miały zaszczyt zostać matkami i doskonale się spełniają w tej roli.

“Fajna mama” to jest tak naprawdę  punkt widzenia na to jak tworzyć szczęśliwy związek małżeński gdy pojawia się dziecko. Wiele praktycznych wskazówek jak się przygotować i co zmienić po to by w pełni cieszyć macierzyństwem a jednocześnie nie rezygnować z rzeczy, które sprawiały radość dotychczas. Naturalność, harmonia, zdrowie – właściwie główne hasła/wartości wielokrotnie pojawiające się w każdym rozdziale.

Czytając “Fajną mamę” momentami miałam wrażenie, że ta książka jest właściwie mojego autorstwa, ponieważ mogłabym się podpisać pod wieloma opiniami w niej przedstawionymi. Lektura zdecydowanie warta uwagi zarówno dla przyszłych matek, aby mogły znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania jak i matek, które nieustannie szukają dodatkowych inspiracji i motywacji.

img_1471

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.