z21702774IER,Plytki-heksagonalne

wzorowy program dla szkół

z21702774IER,Plytki-heksagonalneW dyskusji publicznej na temat sytuacji polskich szkół często są pomijane kwestie istotne z punktu widzenia zdrowia, higieny naszych dzieci. Zamiast tego by się skupić na kształceniu, rozwijaniu inteligencji, dobrych nawyków młodego człowieka rozstrzygamy czy dziecko powinno zaczynać naukę w wieku 6 czy 7 lat, czy powinno uczęszczać do gimnazjum czy nie itd. Poza zapewnieniem odpowiedniego poziomu nauki rolą szkoły jest być jednostką nowoczesną nie tylko pod względem programu nauczania ale również wystroju.

Kiedy dowiedziałam się o programie Wzorowa łazienka, byłam mile zaskoczona, iż marka Domestos promując swoje produkty wspiera też polskie szkoły. Główną nagrodą w każdej edycji programu jest remont szkolnej łazienki. Szczegóły programu, warunki uczestnictwa są dostępne na stronie internetowej Wzorowa łazienka

Wyremontowanie chociażby jednej łazienki to zwiększenie komfortu pobytu w szkole dla setek dzieci. Warto angażować się i popierać tego typu inicjatywy. Najbrzydsze szkolne łazienki mają szanse zmienić się nie do poznania.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *