Posted on: November 10, 2013 Posted by: adooshka Comments: 2
Zdjęcia zostały wykonane już jakiś czas temu ale naszym zdaniem prezentują jesień jako pozytywną porę roku, ponieważ ogólnie ta pora roku się kojarzy z depresją, deszczem, brakiem słońca oraz czasem zadumy nad sensem życia. W tym roku postanowiliśmy wyjątkowo nie dać się jesiennej chandrze. Nastepujące zajęcia skutecznie wyeleminują brak komfortu z powodu krótkiego dnia i długaśnej nocy.
Przede wszystkim sport – codziennie krótkie ćwiczenia bądź 3 razy w tygodniu po 40-50 minut. Tym samym będziemy w doskonałej formie i nastroju przez cały rok. Doskonały przykład dla Dziecka, że ruch to zdrowie 🙂
Książki – zróbcie sobie listę książek, które są warte przeczytania.Bardzo uważnie dobierajcie równiez lekturę dla Dzieci, przykładowy tytuł Co Ty Mówisz?! Magia słów, czyli retoryka dla dzieci Wydawnictwo Literatura
Teatr, kino, filharmonia, opera, centra kultury, różnego rodzaju wydarzeniakoncerty – warto wieczorami wyjść na kilka godzin do ośrodków kultury aby nakarmić naszą duszę zdrowym jedzeniem.
Filantropia – pamiętajmy o pomaganiu potrzebującym. W sezonie jesienno-zimowym zazwyczaj ruszają różnego rodzaju akcje charytatywne, więc nie bądźmy obojętni ale koniecznie sprawdzajmy czy nasze pieniądze bądź praca nie pójdą na marne.
Dodatkowe pomysły dodawajcie w komentarzach 🙂

2 People reacted on this

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.