Posted on: May 19, 2012 Posted by: adooshka Comments: 8

 

W jednym z poprzednich postów pisałam, że Adooshka bardzo chciała gitarę. Spełniła się jej kolejna zachcianka. Gitara jest bardzo ładna, dobrej marki, ale ten model zdecydowanie odradzam. Po pierwsze gra tylko jedną melodię, a po drugie nie można regulować głośność, więc sąsiedzi mogą się denerwować. 
Jeśli chodzi o stylizację, to chciałabym zwrócić uwagę na t-shirt. Przetłumaczyłam cheeky jako zuchwałość, więc mniej więcej może być :). Zawsze zwracajcie uwagę na znaczenie słów napisanych na ubraniach. Na koniec wrzucam przykłady nadruków, które nie powinny się znaleźć na dziecięcych ubrankach.

 

Żródło http://www.tshirthell.com/babyhell.shtml

T-shirt – girl2girl
Spodnie – KappAhl
Tenisówki – Zara
Gitara – Simba

8 People reacted on this

  1. Kto wymyśla takie napisy na koszulkach!?!? OHYDA. Dzięki za zwrócenie uwagi na ten problem. Oby ci, co wypuszczają na rynek takie nadruki szybko splajtowali, dla dobra innych.
    Maleńka urocza, do twarzy Jej z gitarą!;)

  2. Dzień dobry kochana 🙂
    Też się czasami zastanawiam kto wymyśla takie bzdurne napisy na koszulkach…Podobno taka teraz moda…nic się chyba z tym nie da zrobić…Dzieciaczek superaśny strasznie słodki 🙂 Może faktycznie będzie z niej gwiazda 🙂 Pozdrawiam Ania

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.