DSCF1154

dzień Dziecka

Kochani,

Niedługo Dzień Dziecka :). Z tej okazji jest przygotowanych mnóstwo imprez dla naszych Milusińskich. Pamiętajcie aby wybrać się na co najmniej kilka z nich. Poniżej jedna z propozycji. Naszym zdaniem świetne przedsięwzięcie które warto wesprzeć naszą obecnością i pozytywną energią.

„DZIEŃ DZIECKA” 12 metrów nad poziomem Ziemi, czyli zawody wspinaczkowe dla dzieci.Szkoła Alpinizmu „W Pionie”, OSiR Ochota, Urząd Dzielnicy Ochota oraz Sportowa Akademia Różowego Królika zapraszają 7 czerwca b.r. na Zawody Wspinaczkowe dla Dzieci na ściance wspinaczkowej w Ośrodku Sportu i Rekreacji na Ochocie.


Każde dziecko, które przyjdzie tego dnia wraz z opiekunem na Nowowiejską 37B będzie miało możliwość rozpoczęcia swojej wspinaczkowej przygody. Instruktorzy Szkoły Alpinizmu „W Pionie” będą do dyspozycji maluchów przez cały czas. Będą asekurować i pomagać im we wspinaniu. Oprócz możliwości wspinania, zaplanowane są zawody wspinaczkowe dla Maluchów w 3 kategoriach klasowych: przedszkolaki, klasy 1-2 oraz klasy 3-4. Animatorzy Sportowej Akademii Różowego Królika zadbają o dodatkowe atrakcje dla dzieci.

Wspólna inicjatywa OSiR Ochota, W Pionie, Urzędu Dzielnicy Ochotaoraz Sportowej Akademii Różowego Królika ma na celu popularyzację aktywnej formy spędzania wolnego czasu. Sport, ruch to zdrowie, poszerzanie horyzontów, otwieranie się na nowe oraz nauka poprzez zabawę i działania grupowe. Wspinaczka poza aktywnością ruchową wymaga także logicznego myślenia, planowania następnego kroku. Oprócz ciała, dzieci będą miały okazję rozruszać szare komórki!

7 czerwca o godzinie 15.00 zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na ściankę wspinaczkową Szkoły Alpinizmu „W Pionie” na Nowowiejską 37b.

Udział w wydarzeniu oraz w zawodach: bezpłatny.

Obowiązujący strój: wygodne sportowe ubranie oraz obuwie.

Szczegółowe informacje znajdują się na Facebook’u
Urządźmy Dzieciom prawdziwe święto, ponieważ tak szybko dorośleją :)! (na zdjęciu Adooshka w wieku 14 miesięcy, tak niedawno to było :))


  2Comments

  1. My everyday life   •  

    W ten weekend imprez będzie sporo. Mam nadzieję, że pogoda dopisze:)

  2. Sebastian - Dzieciaki w Plecaki   •  

    My chodzimy na Bulder Bar na Ursynowie, mamy blisko i mogę upilnować dzieciaki. Ale też czasami na Południową Ścianę, z tym, że wtedy córka lubi się huśtać na linie zamiast wspinać 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *